Информация Ленинской ОГНИ

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 9]>

З листопада 2014 року спрощується процедура відкриття бізнесу

            Основні аспекти спрощення – реєстраційний збір за проведення держреєстрації    юрособи та фізособи-підприємця не справлятиметься, електронний цифровий підпис під час держреєстрації відміняється, а використання печаток буде добровільним. Повідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

            Водночас, збір залишається тільки за держреєстрацію змін, що вносяться до установчих документів юридичних осіб, а також імені або місця проживання фізичної особи-підприємця.

            Також передбачено скасування норми, за якою, в разі відмови в проведенні держреєстрації юридичної особи чи фізичної особи-підприємця, реєстраційний збір не повертається. Зокрема, держреєстратор, крім органів доходів і зборів, органів статистики та Пенсійного фонду, повідомлятиме і фонди соціального страхування про факт держреєстрації юридичної чи фізичної особи-підприємця.

            Фахівці відомства зазначали, що розширено обсяг відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, до яких надається доступ на офіційному сайті спеціально уповноваженого органу з питань державної реєстрації. Так, наявність повноважень для вчинення правочинів від імені юридичної особи можна буде легко перевірити за інформацією з ЄДР через мережу Інтернет. Крім того, скасовано обов’язкову наявність печатки у суб’єктів приватного права.

            Ці зміни передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» від 15 квітня 2014 року №1206-VII.

 

Понад 41 млн.грн. податку на прибуток сплатили представники бізнесу

            З початку року підприємства, які перебувають на обліку в Ленінській ОДПІ сплатили до казни держави 41,2 млн. грн. податку на прибуток, це на 4,3 млн. грн. більше від очікуваного. Повідомив заступник начальника Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області Антон Чиж.

            Зокрема, у травні від платників надійшло 3,2 млн. грн. податку на прибуток.

         «Забезпеченню стабільного наповнення бюджетів сприяє конструктивна співпраця з платниками і поліпшення якості їх обслуговування. Ми прагнемо довести бізнесу, що сплата податків - це індивідуальний внесок у спільну справу –  розвиток нашої держави», - зазначив Антон Юрієвич.

            Також податківець нагадав, що податкова декларація з податку на прибуток надається раз на рік. Авансовий внесок з податку на прибуток щомісяця сплачують суб'єкти господарювання, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн. грн. Ставка податку ціна прибуток у 2014 році становить 18 відсотків.

Строк подання   звітності за травень 2014 року перенесено до 30 червня

Роз’яснили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

Враховуючи значну кількість звернень платників податків Донецької і Луганської областей про неможливість своєчасного подання податкової звітності за травень 2014 року до контролюючих органів, з урахуванням пункту 5.4 Наказу № 1044, Міністерство доходів і зборів продовжило граничний термін подання податкової звітності за травень 2014 року з 20 червня 2014 року до 30 червня 2014 року включно для платників податків, у яких відсутня можливість своєчасного подання такої звітності на відповідній території України у зв’язку з проведенням антитерористичної операції.

З 1 липня 2014 року відсотки за депозитами будуть оподатковуватись

            Повідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

            Так, дохід фізичної особи у вигляді процентів, нарахованих на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, а також процентів, нарахованих на внесок (депозит) члена кредитної спілки у кредитній спілці, не оподатковуватиметься податком на доходи фізичних осіб, якщо сума відсотків не перевищує на рік 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленого законом на 1 січня звітного року (у 2014 році — 20706 гривень).

            Водночас, якщо база оподаткування звітного податкового року (для процентів з вирахуванням  17 прожиткових мінімумів):

- не перевищує 204 прожиткових мінімуми (у 2014 році - 248472 грн.) - до суми перевищення застосовується ставка 15 %;

- у разі перевищення 204, але не більше 396 прожиткових мінімумів (у 2014 році - 482328 грн.) - до суми перевищення застосовується ставка 20 %;

- у разі перевищення 396 прожиткових мінімумів - до суми перевищення застосовується ставка 25 %.

            Утримувати і перераховувати до бюджету податок на доходи зобов’язані кредитні спілки та інші організації, що виплачують проценти фізичній особі.

            Банківські установи звільнені від зобов’язання утримувати і перераховувати податок із суми доходу у вигляді процентів, але повинні подавати інформацію до органів Міндоходів за встановленою формою (№ 1ДФ). У ній банки тільки зазначатимуть суму доходу у вигляді нарахованих процентів. А сума податку повинна бути сплачена фізичною особою самостійно, за результатами подання річної декларації про майновий стан і доходи.

 

На Луганщине сотрудники Миндоходов легализовали труд 4 тыс. наемных работников

 

Об этом сообщил и.о. начальника Главного управления Миндоходов в  Луганской  области Василий Папу.

По его словам, сотрудники органов доходов и сборов совместно с другими контролирующими органами целенаправленно проводят с предпринимателями комплекс разъяснительных мероприятий, направленных на повышение уровня социальной защиты населения.

«Мы системно работаем с руководителями предприятий, убеждаем, доказываем, что необходимо повышать своим работникам уровень официальной заработной платы. И бизнесмены соглашаются с нашими аргументами, идут навстречу. В этом году 178 работодателей подняли сотрудникам зарплату, – подчеркнул Василий Папу. – В тоже время усилиями налоговиков легализован труд 4 тыс. наемных работников, которые работали без трудовых соглашений. Наведение порядка на рынке труда позволило дополнительно привлечь в местные бюджеты свыше 3 млн. грн.».

Василий Папу также отметил, что усилиями сотрудников органов доходов и сборов региона 988 граждан, которые осуществляли деятельность без разрешительных документов, зарегистрировались предпринимателями.

Кроме того, в январе-мае налоговики провели документальные проверки 200 субъектов хозяйствования. Нарушителям налогового законодательства к уплате в бюджет доначислено около 21 млн. грн.

Ленинская ОГНИ в г. Луганске

по материалам

ГУ Миндоходов в Луганской области

 

 

В местные бюджеты Луганщины поступило около 1,5 млрд. грн. налоговых платежей

 

С начала года в местные бюджеты Луганщины  поступило около 1,5 млрд. грн. налоговых платежей

Об этом сообщил и.о. начальника Главного управления Миндоходов в Луганской области Василий Папу.

По его словам, основным источником формирования местных бюджетов остается налог на доходы физических лиц – более 83 проц. в структуре поступлений.

Василий Папу также отметил, что с начала года 2,3 тыс. предприятий повысили уровень заработной платы и перечисления налога на доходы физических лиц. Дополнительно в бюджет перечислено 8 млн. грн.

При этом погашено более 30 млн. грн. долгов по заработной плате. В итоге территориальные громады региона получили 4 млн. грн. налога на доходы физических лиц.
«Кроме того, усилия наших специалистов направлены на борьбу с теневым рынком труда, – подчеркнул Василий Папу. – 4 тыс. человек, которые работали без трудовых соглашений, после нашего вмешательства получили официальный статус наемных работников. Наведение порядка в этой сфере позволило дополнительно привлечь в местные бюджеты свыше 3 млн. грн.»

Василий Папу рассказал, что усилиями сотрудников органов доходов и сборов региона 988граждан, которые осуществляли деятельность без разрешительных документов, зарегистрировались предпринимателями.

Ленинская ОГНИ в г. Луганске

по материалам

ГУ Миндоходов в Луганской области

 

 

С начала года на «Пульс» обратилось более 60 жителей Луганской области

 

По словам и.о. начальника Главного управления Миндоходов в Луганской области Василия Папу, чаще всего обращения касались работы органов доходов и сборов - 43 проц., предоставление отчетности в электронном виде и регистрации налоговых накладных - 21 проц., контрольно-проверочной работы - 11 проц.

Он отметил, что на сервис преимущественно звонили жители Ленинского и Артемовского районов Луганска, Рубежного, Алчевска и Северодонецка.

Василий Папу подчеркнул, что все обращения рассмотрены и решены максимально оперативно, заявители проинформированы о результатах.

«Сразу после звонка от плательщика, - сказал Василий Папу, - наши специалисты начинают работать над вопросом, который его волнует. Если ситуация не слишком сложная, то ее удается решить в течение суток, в других случаях - до трех дней. Таким образом, мы немедленно реагируем на каждое сообщение, учитываем все просьбы и предложения, что позволяет предупредить возникновение напряженности и способствует налаживанию конструктивного диалога с предпринимателями».

Ленинская ОГНИ в г. Луганске

по материалам

ГУ Миндоходов в Луганской области

 

Плательщикам пояснили, что делать с «ключами»

Пользователи цифровых подписей, которые получали такие услуги на территории Луганской и Донецкой областей, могут отменить сформированный сертификат ключа в любом представительстве аккредитованного Центра сертификации ключей Миндоходов .

Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Миндоходов в Луганской области.

Для этой процедуры юридические и физические лица должны подать письменное заявление в соответствии с установленным регламентом порядке. Заявление физического лица должна быть заверена личной подписью, а юридического - подписью уполномоченного представителя и печатью юрлица.

Если же заявитель не может этого сделать из-за потери регистрационных и других документов, на основании которых формировались сертификаты, он имеет право обратиться в органы Центра с заявлением о таком изъятии в связи с компрометацией личных ключей. В таком случае установление владельца цифровой подписи осуществляется по паспорту гражданина Украины и копии карточки налогоплательщика (при наличии).

Оформить соответствующее обращение и получить всю необходимую консультацию можно у администраторов регистрации представительств АЦСК ИСД Миндоходов.

Справка. Всего с начала года плательщики Луганщины получили 14,7 тыс. бесплатных цифровых подписей.

Ленинская ОГНИ в г. Луганске

по материалам

ГУ Миндоходов в Луганской области

Найчастіше митні правила порушують під час переміщення продовольчих товарів

За п`ять місяців поточного року митницями Міндоходів зафіксовано майже 3,3 тис. випадків переміщення через митний кордон України товарів, валюти та транспортних засобів з порушенням митного законодавства на загальну суму майже 128 млн. грн.

Серед предметів порушення митного законодавства першу сходинку, традиційно, посідають продовольчі та промислові товари. За зазначений період митницями зафіксовано 1,75 тис. випадків переміщення з порушеннями митних правил продовольчих та 1,2 тис. промислових товарів на суму понад 11 млн. грн. та 94 млн. грн. відповідно.

Так, Південною митницею Міндоходів при здійсненні митного оформлення товару „вироби з натурального каменю оброблені: плити з травертину для облицювання та плити шліфовані” було встановлено, що документи, надані для оформлення, містять неправдиві відомості стосовно фірми одержувача. Загальна сума товару, який намагалися незаконно ввезти в Україну, майже 383 тис. гривень. За цим фактом працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил.

Також не залишають своїх позицій серед „порушників” валюта та транспортні засоби. Протягом січня – травня 2014 року було зафіксовано 330 випадків переміщення цих предметів через кордон держави з порушеннями митного законодавства на загальну суму майже 22,3 млн. грн.

Наприклад, в зоні митного контролю міжнародного аеропорту „Київ” (Жуляни) Київської міжрегіональної митниці Міндоходів під час перевірки особистих речей українки, яка прибула з Італії та пройшла спрощений митний контроль, було виявлено 50 тис. євро. Переміщувані понад встановлену норму 40 000 євро було тимчасово вилучено, як безпосередні предмети правопорушення.

Загалом з початку 2014 року митницями Міндоходів заведено понад 6,5 тис. справ про порушення митних правил на суму понад 251 млн. грн. З них у 3,6 тис. справ тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму майже 127 млн. грн.

Ленінська ОДПІ у м. Луганську

по матеріалам

Міністерства доходів і зборів

 

 

 

 

© Ленинский районный в городе Луганске совет
Адрес: 91011, г. Луганск, ул. Котельникова, 17;
Телефоны: (0642) 53-22-40; (0642) 53-07-56.
Электронный адрес lenin-sovet@mail.ru