Информация УПФУ в Ленинском районе г.Луганска

 

Дії пенсіонера при переїзді на інше місце проживання.

 


При переїзді пенсіонера на постійне або тимчасове проживання в іншу місцевість, заява на запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається ним до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

До заяви пенсіонером додаються документи, що підтверджують проживання за адресою, зазначеною у заяві.

Орган Пенсійного фонду за новим місцем проживання протягом п’яти днів з дня одержання заяви надсилає запит про витребування пенсійної справи до органу Пенсійного фонду попереднього місця проживання пенсіонера.

Особа, яка звертається за пенсією (незалежно від виду пенсії), повинна пред’явити паспорт (або інший документ, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік).

За документ, що засвідчує місце проживання особи, приймаються: паспорт або довідка уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування. шаблоны для dle скачать фильмы

 

 

                                                                                                                Начальник відділу з призначення пенсії

                                                                                                               Управління Пенсійного фонду України

                                                                                                                в Ленінському районі м. Луганська

                                                                                                               Бурцева Н.А.

 

 

Основному Закону України – 18 років

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Сьогодні з темряви віків проступають нові імена — величні тіні наших предків, які творили історію України та її Конституцію. Одним із таких, без сумніву, є український гетьман Пилип Орлик. Він був творцем першої Конституції в Європі, яка була прийнята в 1710 під час обрання його гетьманом. Між козацькою старшиною і главою запорізького воїнства було укладено договір - "Пакти і Конституції прав і вільностей Війська Запорізького", що отримали в українській історіографії назву Конституції Пилипа Орлика.

В сучасній Україні спроби прийняти Конституцію робилися з перших років проголошення її незалежності. У 1992-1993 роках під керівництвом президента Леоніда Кравчука був напрацьований перший проект Основного Закону, проте він так і не був прийнятий. 8 червня 1995 року між гілками влади був підписаний Конституційний договір, на підставі якого розроблялась Конституція. І лише, залишаючись у сесійному залі на всю ніч із 27 на 28 червня 1996 року, врахувавши всі зауваження та пропозиції сторін Верховною радою був остаточно затверджений Основний Закон України.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

 

                                                                                                                              Начальник відділу персоналу

                                                                                                                             Управління Пенсійного фонду України

                                                                                                                             в Ленінському районі м. Луганська

                                                                                                                             Аноко О.В.

 

 

 

 

© Ленинский районный в городе Луганске совет
Адрес: 91011, г. Луганск, ул. Котельникова, 17;
Телефоны: (0642) 53-22-40; (0642) 53-07-56.
Электронный адрес lenin-sovet@mail.ru