Информация Ленинской ОГНИ

 

                      Міндоходів рекомендує подавати декларацію з податку на прибуток за новою формою

 

             Форма податкової декларації з податку на прибуток затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872. Повідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

О новлен у Деклараці ю доповнен о двома новими додатками: ВС «Інформація по нарахованих та перерахованих страховикам сумах страхових платежів в розрізі страховиків» та ТЦ для проведення самостійного, пропорційного або зворотного коригувань податкових зобов’язань платника податку для цілей трансфертного ціноутворення.

Крім того, запроваджено новий алгоритм розрахунку бази для об числення сум щомісячних  авансових внесків з податку на прибуток.

Нову форму бланку податкової декларації з податку на прибуток можна завантажити з офіційного сайту   Міністерства доходів і зборів ( minrd . gov . ua ).

 

10 лютого 2014 року – останній день подання звітності за IV квартал 2013

 

Повідомили у прес- службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

Детальний перелік податкової звітності:

-        деклараці я з ПДВ за ІV квартал 2013 року платниками,  у яких базовий податковий період дорівнює календарному кварталу ;

-        деклараці я з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами за ІV квартал 2013 року базового податкового періоду, який дорівнює кварталу ;

-        деклараці я з податку на прибуток підприємств за ІV квартал 2013 року базового податкового періоду, який дорівнює кварталу ;

-        податков ий розрахун о к сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також сум утриманого з них податку за формою 1 ДФ ;

-        розрахун о к збору за спеціальне використання лісових ресурсів за 2013 рік ;

-        д еклараці я зі збору за спеціальне використання води за 2013 рік ;

-        розрахун о к з плати за користування надрами за ІV квартал 2013 року ;

-        деклараці я з екологічного податку за ІV квартал 2013 року ;

-        деклараці я зі збору за місця для паркування транспортних засобів за ІV квартал 2013 року ;

-        деклараці я з туристичного збору за ІV квартал 2013 року ;

-        деклараці я платника єдиного податку – юридичними особами за ІV квартал 2013 року ;

-        звіт по єдиному внеску, нарахованому за попередній календарний рік фізичними особами – підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему ;

-        деклараці я платника єдиного податку для платників ІІІ та V групп ;

-        деклараці я про майновий стан і доходи фізичною особою – підприємцем .

 

Власники автомобілів, рік випуску яких минув 30 років - утилізаційний збір не сплачуватимуть

 

Повідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській оласті.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік видів та категорій транспортних засобів, при імпорті яких або при продажу яких на території України екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів не стягується.

До звільнених від оподаткування екологічним податком належать автомобілі, з року випуску яких минуло 30 або більше років, які не призначені для комерційного перевезення пасажирів або вантажів, мають оригінальний двигун, кузов і (за наявності) раму, збережені та відреставровані до оригінального стану та які належать до предметів колекціонування або антикваріату.

П ерелік транспортних засобів затверджено Постановою КМУ від 18 грудня 2013 року № 935, яка набрала чинності 9 січня 2014 року.

 

Надаєш майно в оренду - не забудь задекларувати доходи!  

 

               Про це попередила заступник начальника Ленінської ОДПІ   у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області Тетяна Осипенко.

             До 1 травня декларацію за місцем проживання зобов'язані подати громадяни, які у минулому році отримали прибуток від надання майна в оренду, отримання спадщини, подарунків, від продажу акцій та інших корпоративних прав, а також іноземні доходи або засоби, які не оподатковувалися .

              До кінця року подають свої декларації громадяни, які претендують на податкову знижку.

               «В 2013 році правом на податкову знижку скористалось 323 особи. Загальна сума, компенсації витрат, яку надала   держава громадянам на навчання, іпотечне кредитування, страхування і т.д., становить 330,2 тис. грн.», - підкреслила податківець.

             Особливості нарахування (виплати) та оподаткування окремих видів доходів фізичних осіб передбачено ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України.

 

На 21 млн. грн. зросли надходження до місцевого бюджету   у 2013 році

 

                   Повідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

У 2013 році платниками інспекції сплачено до місцевого бюджету 454 млн. грн .

                 Як завжди, левову частку   у надходженнях, має податок на доходи фізичних осіб, він складає майже 367 млн. грн., 40 млн.грн – це плата за землю та   31 млн. грн. єдиного податку.

                Індивідуальна робота з кожним платником та професіоналізм співробітників інспекції дозволили збільшити надходження до бюджету. Наше   завдання підвищити рівень свідомості громадян, і тим самим зміцнити стратегію економічного розвитку, спрямовану на добровільність і своєчасність сплати податків до бюджету, - зазначили у відомстві Міндоходів.

 

6,2 млн.грн. склали надходження на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства у 2013 році

 

Повідомили у прес- службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську ГУ Міндоходів у Луганській області.

С таном на 1 січня 2014 року   у інспекції на обліку перебуває 177 платників цього збору, з них: 132 –  фізичні особи-підприємці. 

Фахівці Міндоходів нагадали, що платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво.

«Ставка збору складає 1,5% від виручки, отриманої на всіх етапах реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива, у тому числі за операціями, що не передбачають оплати у грошовій формі»- зазначили у відомстві Міндоходів.

 

«Декларуй. Україну будуй!»

 

            Так мала назву промоакція, яку провели   фахівці Міндоходів   спільно із волонтарами - студентами Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. П овідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську ГУ Міндоходів у Луганській області.

М ет а заходу, інформування луганчан про умови декларування доходів і майнового стану та   строки подання декларацій. Учасники акції вручали відвідувачам торгівельного центру «Аврора» листівки та кишенькови календарики з промовистим логотипом кампанії «Д екларування - 201 4»,  відповідали на запитання громадян , роз'яснювали можливості та випадки отримання податкової знижки, а також особливості подання декларації мережою Інтернет.

Втішно, що  мешканці міста , з якими   прове дено агітаційні бесіди, відреагували позитивно. Сподобався їм  такий   спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів.

 

«Гаряча лінія» - шлях до вирішення актуальних питань

 

        Днями в Ленінській ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області відбулася «гаряча лінія» на тему: Декларування доходів отриманих в 2013 році, переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку та   інші.

        На питання, що цікавлять громадян відповіда ли начальник інспекції Володимир Дубель та заступник начальника Тетяна Осипенко.

        Громадян, здебільшого, цікавили питання: надання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, надання декларації про майновий стан та доходи , у тому числі, в електронному вигляді, можливість отримання електроного цифрового підпису.

        В Міндоходів нагадали, що кампанія декларування - 2014 у самому розпалі та триматиме до 1 травня.   Центри з обслуговування платників працюють з подовженим робочим днем до 20.00. Консультації з питань складання звітності можна отримати,   як   на особистому прийомі у консультаційному пункті ЦОП так і в письмовому вигляді за зверненням.

 

Про податкові пільги розповіли у Міндоходах

 

Суб’єкти господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, зобов’язані вести облік сум таких пільг та складати звіт. Повідомили у прес-службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

Звіт про суми податкових пільг подається за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем реєстрації , протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. Форма та порядок заповнення звіту затверджено Постановою КМУ від 27.12.10 №1233

Фахівці Міндоходів нагадали, що звіт заповнюється наростаючим підсумком з початку року у гривнях без десяткових знаків з відповідним округленням, де відображається код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до довідника.

Якщо   суб’єкт господарювання не користується пільгами звіт не подається.

 

Про зниження ставки податку на прибуток у Ленінській ОДПІ

 

Ленінська ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області повідомляє, Законом України від 19 грудня 2013 р. № 713-VII «Про внесення змін у Податковий кодекс України про ставки окремих податків» передбачено, що в поточному році основна ставка податку на прибуток складе 18 відс отків.

В 2015 році вона складе 17 % , а у 2016 році сягне 16 %.

Нагадаємо, що в 2013 році ставка податку на прибуток становила 19%.

Для суб’єктів індустрії програмної продукції ставка податку на прибуток  залишається незмінною – 5 відс.

Слід зазначити, що негативний фінансовий результат від операцій із цінними паперами, сформований за станом на 1 січня 2014 року, не буде враховуватися при визначенні фінансового результату по операціях із цінними паперами за результатами податкових періодів 2014 року.

 

Отримавши спадщину або в дарунок майно - не забудьте   подати декларацію!

 

          Про це нагадала заступник начальника Ленінської   ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області   Тетяна Осипенко.

          За підсумками 2013 року свої доходи задекларувало 108 спадкоемців, сума податку склала 252,8 тис.грн.   Понад 120 громадян Ленінського та Кам янобрідського районів міста отримали майно у дарунок,   до бюджету   сплачено 319 тис.грн.

           Податківець зазначила, що порядок оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав передбачен статтею 174 Податкового кодексу.

          «Кампанія декларування - 2014 у самому розпалі. Центри з обслуговування платників працюють з подовженим робочим днем до 20.00. Маючи електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, можна здати декларацію до Міндоходів, не виходячи з дому»,- повідомила Тетяна Володимирівна.

 

Спрощується процедура започаткування власного бізнесу

 

Повідомили у прес- службі Ленінської ОДПІ у м. Луганську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

З 2014 року платник ам , які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаватимуть. Відповідні законодавчі зміни наб рали чинн і ст ь з 1 січня.

 Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.

Як повідомили у відомстві, скасування процедури видачі свідоцтва платника єдиного податку зменшує обсяг документообігу між платником та органами доходів і зборів. Адже свідоцтво видається обов’язково, а витяг з реєстру платників єдиного податку – за бажанням платника.

Зазначені нововведення передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».

 

 

Бизнес Луганщины перечислил почти десять миллиардов единого соцвзноса

 

Бизнес Луганщины перечислил на счета Миндоходов почти 10 млрд. грн. ЕСВ в 2013 году. Это на 390 млн. грн. больше, чем в октябре-декабре 2012 года, отметил начальник ГУ Миндоходов в Луганской области Александр Антипов, передает пресс-служба ведомства.

По его словам, с началом администрирования единого социального взноса Министерством доходов и сборов Украины плательщики ЕСВ получили ряд дополнительных полезных сервисов.

«В частности, они могут воспользоваться услугами Центров обслуживания плательщиков - подать отчетность и оперативно получить консультации специалистов по вопросам уплаты и начисления ЕСВ. Кроме того, им предложены бесплатные электронные ключи и программное обеспечение для предоставления отчетности в он-лайн режиме, что в свою очередь, позволяет экономить время», - рассказал А. Антипов.

Руководитель ведомства подчеркнул, что сегодня 8 из 10 плательщиков ЕСВ региона выбирали для себя электронную форму отчетности. Так, по статистике, в декабре прошлого года от плательщиков поступило более 24 тыс. отчетов по ЕСВ, более 19 тыс., или 80% из которых - по «электронке».

Ленинская ОГНИ в г. Луганске

по материалам

ГУ Миндоходов в Луганской области

 

 

27 сентября 2011 состоялся семинар для председателей первичных ветеранских организаций района и актива совета ветеранов Ленинского района г.Луганска

27 сентября 2011 состоялся семинар для председателей первичных ветеранских организаций района и актива совета ветеранов Ленинского района г.Луганска

Встреча председателя Ленинского районного в г.Луганске совета с опекунами и их подопечными, посвященная Дню усыновления в Украине

Встреча председателя Ленинского районного в г.Луганске совета с опекунами и их подопечными, посвященная Дню усыновления в Украине

День Ленинского района - 2011

6 сентября 2011 в 17-00 в городском детском парке имени Щорса состоялось районное торжественное мероприятие, посвященное Дню Ленинского района и 216-годовщине города Луганска .

Рабочее совещание по обсуждению проблем городского транспорта

По поручению Луганского городского головы С.И. Кравченко 25 июля т.г. председатель Ленинского районного в г. Луганске совета, председатель Ленинской районной в г. Луганске организации Партии регионов Ряплов Ю.М. с участием руководителей профильных управлений Луганского городского совета: Андреева А.В. – начальника управления транспорта, Лордкипанидзе И.М. – директора ГКП «Гортранс», Рябоштанова А.И. – директора ГКП «Луганскэлектротранс» - провел совещание по вопросу работы городского транспорта.

 

 

 

© Ленинский районный в городе Луганске совет
Адрес: 91011, г. Луганск, ул. Котельникова, 17;
Телефоны: (0642) 53-22-40; (0642) 53-07-56.
Электронный адрес lenin-sovet@mail.ru
   
Оклейка объявлений